PAYKASA Nedir ?

Günümüz çağında online alışverişin hayatımızda büyük bir yer kaplamaktadır. Online alışverişin hızla yaygınlaşmasıyla birlikte alışverilerde ödemeyi kolaylaştırmak amacıyla çeşitli ödeme sistemleri oluşturulmaktadır. Bunlardan biride paykasa kart'tır. Paykasa, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde size ödeme imkanı sunan, 16 haneden oluşan bir sanal pin kodudur. Paykasa kodu ile alışveriş yapmak istediğiniz sitede ödeme seçeneği olarak paykasayı seçtikten sonra ödeme alanı kısmına elinizde bulunan paykasa kodunu girmeniz ve onaylamanız yeterlidir. Bu işlemleri yaptığınızda ödemeleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşecektir.

Paykasa'nın Avantajları Nelerdir ?

  • Paykasanın kullanıcılarına birçok avantajı bulunmaktadır. En önemli avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;
  • Paykasa ile yapacağınız alışverişlerde herhangi bir kişisel veya finansal bilgi kullanmadığınız için özel bilgilerinizin çalınma gibi bir durumu yoktur.
  • 16 haneden oluşan pin kodundan ibaret olduğundan dolayı hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Online alışveriş siteleri, mobil uygulamalar, facebook oyunları gibi daha binlerce platformda ödeme yapabilirsiniz.
paykasa-nasil-satin-alinir

Paykasa Nasıl Alınır ?

Son yıllarda en popüler ödeme yöntemi olan paykasa her geçen gün daha da büyük bir kitleye ulaşmaktadır. Paykasanın avantajlarından haberdar olan kişiler artık ödemelerini hızlı ve güvenilir bir şekilde paykasa kullanarak yapmaktadırlar. Sizlerde paykasa fiyatlarının bu avantajlarından yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Paykasa'nın Resmi Türkiye Satış Sitesi olan Paykasasatinal.com üzerinden 7 gün 24 saat paykasa satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan video sizlere daha detaylı bilgi verecektir.