PAYKASA NASIL ALINIR ?

1) Ana sayfamızda bulunan paykasa fiyatlarına göre almak istediğiniz TL tutarı belirledikten sonra "Hesap Numaraları" sayfamızda bulunan banka hesaplarımızdan birine ilgili PAYKASA tl tutarı Havale ya da EFT yoluyla transfer ediniz. Pin numaranız cep telefonunuza gönderileceğinden DOĞRU cep telefon numaranızı para aktarımı yaparken açıklama kısmına yazmanız zorunludur. Açıklama kısmına cep telefonu yazılmamış ödemelerde pin numarası gönderilememektedir.

2) Para transferi işlemini gerçekleştirdikten sonra "Ödeme Bildirim Formu" sayfamızda bulunan formu doldurup gönderiniz. Lütfen formdaki bilgileri EKSİKSİZ ve DOĞRU olarak giriniz. Şirketimizden yapacağınız ilk alışverişinizde Ödeme Bildirim Formunu doldurmanız zorunludur.

3) Ödeme bildirim formunu doldurduğunuzda bilgileriniz bize hemen ulaşır. Ödeme bildirim formunda girdiğiniz bilgilere göre ödemeniz kontrol edilir ve telefon yoluyla sizinle iletişime geçilerek ödemeniz teyid edilir. Ödemeniz doğrulandıktan sonra PAYKASA pininiz para transfer ederken açıklama kısmına yazdığınız telefonunuza kısa mesaj (SMS) yoluyla gönderilecektir. Kısa mesaj dışında canlı Destek, mail ya da Skype üzerinden Paykasa pin teslimi yapılmaz. Ödeme bildirim formunun eksiksiz doldurulması durumunda en geç 3 dk. içinde Paykasa pininiz kısa mesaj yolu ile size teslim edilir.

Yukarıdaki açıklamalar sitemizden yapılacak ilk işlemler içindir. Daha önce sitemizden işlem yapmışsanız ödeme bildirim formu doldurmadan; telefon, Skype ya da canlı destek yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Verdiğiniz bilgilere göre ödemeniz kontrol edilerek, PAYKASA pininiz aktarım yaparken açıklamada yazdığınız cep telefonunuza gönderilecektir.

Kredi Kartı İle Paykasa Alma
Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirerek paykasa satın alabilieceğiniz gibi kredi kartınızı kullanarakda rahat ve güvenli bir şekilde paykasa işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan öğretici videomuzu izleyerek sitemiz üzerinden nasıl kredi kartı ile paykasa satın alabileceğiniz hakkında bilgi edinebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilrsiniz.


Paykasa nasıl alınır videomuzu izledikten sonra artık sizlerde sitemiz üzerinden 7/24 online bir şekilde kredi kartınızı kullanarak hızlı, güvenli ve çok kolay bir şekilde paykasa satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilieceksiniz. Sitemizde daha birçok ödeme yöntemi bulunmakla birlikte en çok tercih edileni kredi kartıdır.

En Uygun Paykasa Fiyatları


Türkiye'nin resmi paykasa satış sitesi olarak ilk amacımız müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bu nedenle en uygun fiyatlarla paykasa satışı gerçekleştirmekteyiz. Sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak dilediğiniz ödeme yöntemi ile 7/24 en ucuz şekilde paykasa satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan tabloda paykasa fiyatlarımız bulunmaktadır.Bildiğiniz üzere paykasa Euro kurundan işlem görmektedir ve paykasa fiyatlarımızda euro kuruna göre değişiklik olmaktadır. Bu nedenle en güncel paykasa fiyatlarını öğrenmek için 7/24 CANLI DESTEK üzerinden bizlere ulaşabilir ve en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.