Paykasa Satın Al > Paykasa Fiyatları

Paykasa Kart Paketleri

10 euro paykasa fiyatı

10 EURO 40 TL

15 euro paykasa fiyatı

15 EURO 60 TL

20 euro paykasa fiyatı

20 EURO 80 TL

25 euro paykasa fiyatı

25 EURO 95 TL

50 euro paykasa fiyatı

50 EURO 180 TL

60 euro paykasa fiyatı

60 EURO 220 TL

70 euro paykasa fiyatı

70 EURO 255 TL

80 euro paykasa fiyatı

80 EURO290 TL

100 euro paykasa fiyatı

100 EURO360 TL

150 euro paykasa fiyatı

150 EURO535 TL

200 euro paykasa fiyatı

200 EURO710 TL

250 euro paykasa fiyatı

250 EURO890 TL

Türkiye'nin Resmi ve En Ucuz Paykasa Satış Platformu

Paykasa Kart'ın Türkiye resmi satış firması Besakart ön ödemeli kart sistemleridir. Besakart'a ait tüm paykasa satış siteleri üzerinden en uygun fiyatlarla paykasa satın alımlarınızı gerçkeleştirebilir ve paykasanın avantajlı dünyasından yararlabilirisiniz. PaykasaSatinAl.Com bir Besakart kuruluşudur ve internette resmi paykasa satış sitesi olarak siz müşterilerimize en hızlı ve güvenli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Paykasa satış sitesi olarak tek amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bu nedenle sizler için paykasa satışlarını en uygun fiyattan gerçekleştiriyoruz.Paykasa satın alma veya bozdurma işlemlerinizi sitemiz üzerinden 7 Gün 24 saat canlı destek hizmeti veren müşteri temsilcilerimize ulaşarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebebilirsiniz.
Nasıl Paykasa Alırım ?

Paykasa satın almak için birçok ödeme yöntemi kullanabilirsiniz.En çok tercih edilen ve paykasa satın alırken kullanılan ödeme yöntemleri aşağıdaki gibidir;
  • Kredi Kartı İle Paykasa
  • Havale İle Paykasa
  • EFT İle Paykasa

  • En çok tecih edilen ödeme yöntemleri yukarıdaki gibidir. Bu ödeme seçeneklerinin yanında bazı platformlarda mobil ödeme seçeneğide sunulmaktadır. Paykasa satın alırken size en uygun ödeme yöntemini seçerek alışverişlerinizi gerçkeleştirebilirsiniz. Daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Paykasa Nasıl Alınır sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
    Paykasa bildiğiniz gibi Euro kurundan işlem görmektedir. Bu nedenle paykasa satış fiyatları euro kuruna göre değişiklik göstermektedir. Paykasa satın alırken en güncel fiyatları öğrenmek için http://paykasasatinal.com/canli_destek sayfamızı ziyaret edebilir ve müşteri temsilcilerimizden en güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.