PAYKASA BOZDURMA ?

Yüksek kur üzerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde paykasa bozdurmak için en doğru adrestesiniz.

Dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan paykasa her geçen gün daha da büyük kitlelere hitap etmeye başladı. Besakart olarak Türkiye'de resmi olarak paykasa satışı ve bozdurma hizmeti vermekteyiz. 10 yıldır bu sektörde olmamızın verdiği avantajla siz müşterilerimiz için en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için durmadan çalışıyoruz.

Bildiğiniz gibi paykasa euro kuru üzerinden işlem görmektedir. Bu nedenle fiyatlarımız euro kuruna paralel olarak güncellenmtekdir. En güncel paykasa fiyatlarımızı öğrenmek için http://paykasasatinal.com/paykasa_fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Bu yazımızda ise sizlere en kolay şekilde paykasa bozdurma işlemlerinizi nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında kısa bir bilgi vereceğiz.

Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozduruken İzlenmesi Gereken Adımlar

  • Öncelikle güvenilir ve yasal bir paykasa platformu bulmanız gerekmektedir. Bu konuda 10 yıldır bu alanda hizmet veren bizleri yani BESAKART'ı tercih edebilirsiniz.
  • Canlı destek üzerinden bizlere ulaşarak bozdurmak istediğiniz miktar hakkında bizi bilgilendirmelisiniz.
  • Elinizdeki paykasa kodunu müşteri temsilcimize ulaştırarak, paykasa kodunuzun karşılığı olan Türk Lirası miktarını verdiğiniz hesap bilgilerine yatırılmasını bekleyiniz.
  • Maksiumum 5 dakika içerisinde paykasa kodunuzun karşılığı olan Türk Lirası hesabınıza yatırılacak ve nakit para elde etmiş olacaksınız.

Türkiye'nin resmi Paykasa kart satın alma ve bozdruma firması BESAKART %100 Güvendesiniz.