PAYKASA GİZLİLİK VE GÜVENLİK

www.paykasasatinal.com web sitesi üzerinde her türlü kullanım hakkı ve tasarruf yetkisi Site sahibi Besa Kart Ön Ödemeli Kart Sistemleri Ticaret Ltd.Şti’ ne aittir.

1. Müşteri, Paykasa‘de yani www.paykasasatinal.com‘da alışveriş yapabilmek için site kullanım ve sözleşme kurallarının tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.

2. Çalışma saatlerimiz 08:30 - 05:00 saatleri arasıdır. Bu saatler dışında yapacağınız işlemler bir sonraki iş saatinde kontrol edilip Paykasa pinleriniz SMS ile teslim edilecektir.

3. www.paykasasatinal.com adresinde yapacağınız ilk alışverişte ödeme bildirim formunun doldurulması zorunludur. Hesabımıza Paykasa bedelini yatırdığı halde ödeme bildirim formunu doldurmayı kabul etmeyen müşterilerimizin gönderdikleri tutarlar havale ise hafta içi mesai saatlerinde 10-60 dakika arası, hafta sonu ise 2 saat içerisinde, EFT ise hafta içi EFT saatleri dahilinde 10-60 dakika içerisinde, ödemeyi yaptıkları banka hesaplarına iade edilmektedir. Eğer ödeme kartsız işlem ile yapılmışsa yine müşteriye ait bir vadesiz hesaba geri iade yapılır. Belirtilen şartlar ve saatler haricindekiler takip eden işgünü mesai saatinde iade edilir.

4. Sitemizde satışını yaptığımız ön ödemeli kartlarla müşterilerimizin yaptığı alışverişlerde çıkan sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Kartlara ait pin kodlarının kullanımı sırasında herhangi bir sorun çıkması halinde, müşterinin talebiyle, satın aldığı koda ait referans(SV no) numarası kendisine iletilir. Bu andan itibaren SV numarası ile işlemin takibi ve problemin çözülmesini sağlamak müşteri ve pin numarasının kullanıldığı internet sitesinin sorumluluğundadır.

5. Pin kodlarının her biri ilk olarak sadece size teslim edilir. Pin numaralarının tarafınıza gönderilmesinden sonra aynı kartın başka birisine satışı mümkün olmadığından kartların geri iadesi de mümkün değildir.

6. www.paykasasatinal.com'dan aldığınız Paykasa pinlerinin karşılıksız çıkma ihtimali yoktur. Her biri Paykasa sisteminden online olarak üretilen bu pinlerin, kullanımı mümkün olan bütün sitelerde karşılığı vardır. Şirketimizin bu kodların hangi sitelerde kullanıldığını kontrol etmesi ve takip etmesi teknik olarak mümkün değildir.

7. Sitemizden satın alınan pin numaralarının nerede kullanıldığının tespiti ve takibi teknik olarak mümkün olmadığından, müşterilerimizin kartlarını kanunlarca yasaklanmış sitelerde kullanmasından dolayı asla sorumluluk kabul edilmez.

8. wwww.paykasasatinal.com, web sitesindeki bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. www.paykasasatinal.com web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve www.paykasasatinal.com’un web sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir açık ya da gizli garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

9. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde KIBRIS MAHKEMELERİ yetkilidir.


Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

www.paykasasatinal.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, sözleşme, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Web Sayfalarına Link Verilmesi

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, www.paykasasatinal.com link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı www.paykasasatinal.com dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı www.paykasasatinal.com’dan bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, www.paykasasatinal.com bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu www.paykasasatinal.com’un mülkiyetindedir. Sitede satışı yapılan başta Paykasa markalı ön ödemeli kartlar olmak üzere tüm sınai hakları kartların üreticisi olan firmalara aittir.