Bir bakışta Besa Kart

Biz Kimiz...

Besa Kart, 2009 yılında ön ödemeli kart sistemleri sektörüne ilk adımını attı. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak Türkiye’de Paykasa konusunda faaliyet gösteren prestij sahibi bir marka oldu.

Firmamız 2006 yılı itibariyle ‘Ukash’ satışına başlayarak ürün gamını genişletti. Astropay, paykasa sektörünün gelişmesine ivme kazandıran etkisi ile sanal ödeme kartlarının yurt içinde hızla kabul görmesinde büyük rol oynadı. Devamında pazar konumunu kısa zamanda birincilik ile pekiştiren Besa Kart, ön ödemeli kart sistemleri sektörünün lider markalarından biri haline geldi. 2008 - 2015 yılına kadar Türkiye’nin en çok ön ödemeli kart satan firması oldu.

Besa Kart müşterilerine ve işletmelere anında, güvenli ve uygun ödeme hizmetleri sunan global bir ödeme çözümleri sağlayıcısıdır.

On yılı geçkin uzmanlığımız ve sürekli gelişen ödeme ürünlerimizle gurur duyuyoruz. Firmamızın en büyük vizyonu; müşterilerine tamamen güven odaklı bir hizmet sunmaktır. Böylesine çetin bir sektörde lider olabilmek için biz Besa Kart olarak sadece mutlu müşterilere yatırım yaptık.

Vizyon ve Misyon

Besa Kart ön ödemeli kart sistemleri olarak vizyonumuz gelecekte alışveriş sistemini en güvenli hale getirerek dünyada ödeme sistemini tek el yapmak yani sadece Paykasa kart ile ödeme sistemine geçirmektir. Burdaki amacımız tamamen kredi kartı güvenliğini sağlamak ve insanlara güvenli bir alışveriş keyfi yaşatmaktır. Misyonumuz ise günümüzdeki ödeme sistemlerinin en güvenlilerinden bir tanesi olan paykasa kartı tüm dünyaya tanıtarak herkesin güvenle alışveriş yapmasını sağlamaktır. Bugün itibari ile gidişatımız sürekli yükselme aşamasındadır.

Zamanında Teslim

Sitemizden satın aldığınız paykasa kart pin kodunuz ödemeyi geçtikden saniyeler sonra size ulaştırılmaktadır. Firmamızın en büyük özelliklerinden biri de hızlı ve güvenilir olmasıdır. Müşteri temsilcilerimiz size en iyi hizmeti sunabilmek için daima bir tık ötenizdedir.

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, Müşterilerimizin mutluluğu. Müşterilerimize Besa KART güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.