Paykasa Fiyatları > 20 Euro Paykasa Satın Al

ÖNEMLİ BİLGİ

Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Site adresimiz ve telefon numaramız sabittir. "paykasasatinal.com " Telefon numaramızı not alınız. " "0533 880 09 55 " Paykasa Canlı Destek Hattı İçin Tıklayınız."

20 Euro Paykasa Kart ve Daha Fazlası...

10 euro paykasa fiyatlari 15 euro paykasa fiyatlari 20 euro paykasa fiyatlari 25 euro paykasa fiyatlari 50 euro paykasa fiyatlari 60 euro paykasa fiyatlari 70 euro paykasa fiyatlari 80 euro paykasa fiyatlari 100 euro paykasa fiyatlari 150 euro paykasa fiyatlari 200 euro paykasa fiyatlari 250 euro paykasa fiyatlari
Fotoğrafları Büyütmek İçin Lütfen Üzerine Tıklayınız.

20 Euro Paykasa Kart Nasıl Satın Alabilirim ?

20 Euro Paykasa kart ücretini hesap numaramıza havale yaptıktan sonra 20 euro paykasa satın alma işlemini hızlı ve güvenilir olarak Paykasa Canlı Destek bölümününden gerçekleştirebilirsiniz ya da satın alma işlemini Online sitenin sağ tarafında Canlı destek üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz bu yöntem için yapmanız gereken tek şey canlı paykasa yardım merkezinden iletişime geçmektir.

Havale İle 20 EURO PAYKASA Satın Alma


Paykasa satın almak için öncelikle müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmelisiniz. İnternet sitemizin iletişim sayfalarında bulunan telefon numaraları veya sitemizin sağ alt kısmında ki online chat bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eğer havale yapmayı arzu ederseniz, müşteri temsilcilerimizin canlı destek üzerinden size göndermiş olduğu banka hesap numaralarımıza, talep ettiğiniz paykasa tutarının bedelini göndererek  paykasa sanal pininizi talep edebilirsiniz. *Lütfen açıklama kısmına cep numaranızı yazınız. Cep numarası yazılmayan ödemelerin kodları, güvenlik sebebi ile gönderilememektedir.  Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra, en geç 2-3 dakika içinde telefonunuza firmamız tarafından bir sms gönderilecektir. Bu sms te 16 haneli paykasa sanal pininiz bulunur ve hemen alışveriş için kullanılmaya hazırdır.

Kredi Kartı İle 20 EURO PAYKASA Satın Alma


Paykasa satın almak için öncelikle müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmelisiniz. İnternet sitemizin iletişim sayfalarında bulunan telefon numaraları veya sitemizin sağ alt kısmında ki online chat bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eğer kredi kartı ile ödeme yapacaksanız  Müşteri temsilcimiz size yönetim panelimize girip güvenli satın alma yapmanız için bir kullanıcı adı ve şifre verecektir.  Bu kullanıcı adı ve şifre ile panele girerek ikinci şahıslar olmadan istediğiniz paykasa tutarı karşılığında ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra, en geç 2-3 dakika içinde telefonunuza firmamız tarafından bir sms gönderilecektir. Bu sms te 16 haneli paykasa sanal pininiz bulunur ve hemen alışveriş için kullanılmaya hazırdır.

20 Euro Paykasa Kart Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

20 euro paykasa kodu satın alırken dikkat etmemiz gereken hususlar ise, satın aldığımızın firmanın gerçek yetkili satıcı olup olmadığıdır. Resmi Resellerin isimlerini kullanarak, satış yaptığını iddia eden şahıslar tarafından dolandırılma riskiniz olabilir. Firmamız güvencesiyle en uygun fiyata paykasa kart satın alabilirsiniz.Müşteri Temsilcilerimiz Aramanızı Bekliyor...

Müsait Müşteri Temsilcisi 11. OPERATÖR MÜSAİT

0533 880 09 55

Paykasa Müşteri Temsilcisi 28 . OPERATÖR MÜSAİT

0533 880 09 60

Paykasa Kart Müşteri Temsilcisi 37 . OPERATÖR MÜSAİT

0533 880 09 55

Paykasa Müşteri Temsilcisi 50. OPERATÖR MÜSAİT

0533 880 09 60

Biz Sizi Arıyalım mı ?


Bize Ulaşmak İstermisiniz ?


Bilgi Tabanımızda sorularınıza veya merak ettiklerinize cevap bulamıyorsanız lütfen aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşın.


Telefon: 0533 880 09 55

Lütfen yukarıdaki numaradan bize ulaşın

Telefon: 0533 880 09 60

Lütfen yukarıdaki numaradan bize ulaşın

Email : [email protected]